+ Dodaj obiekt noclegowy
England Polish

LOGOWANIE

Pokoje Gościnne w Muszynie, Muszyna, ul. Ogrodowa 87a

Nr id ogłoszenia: 606
Cena: od 45 PLN za nocleg
Willa: Pokoje Gościnne w Muszynie
Małopolskie, Pieniny
Adres: Muszyna ( Muszyna ), ul. Ogrodowa 87a
Kategoria: góry
Ilość miejsc: 0 Ilość pokoi: 0

(018) 471 80 66
brak danych...

Dostępne miejsca noclegowe: BRAK INFORMACJIUdogodnienia i wyposażenie:

Rozrywka w okolicy:

Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
inny 0 0 0 0 0 0 45 - PLN


Opis Oferty:

Pokoje Gościnne w Muszynie


Pokoje gościnnych do wynajęcia w atrakcyjnej Muszynie. Do Naszego domu zapraszamy przez cały rok. Oferujemy w nim wypoczynek w pokojach 2 osobowych oraz 4 osobowych typu studio, wyposażonych w Łazienkę i TV.


Nasz dom położony jest w odległości ok. 200m od centrum miasta w bardzo atrakcyjnym miejscu. Z balkonu można podziwiać piękne widoki oraz całą okolicę !!! Muszyna to miasto w woj. małopolskim, które położone jest w dolinie rzeki Poprad i dwóch jej dopływów: potoków Szczawnik i Muszynka.


 


Serdecznie Zaprszamy do Muszyny


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Muszyna posiada status miejscowości uzdrowiskowej, gdzie znajdują się liczne rozlewnie wód mineralnych. W okolicach znajduje się jeden z największych w Polsce parków - Popradzki Park Krajobrazowy. W odległości ok. 5 km miejscowość ta graniczy ze Słowacją oraz w odległości ok. 11 km z Krynicą Zdrój.


Do głównych walorów tej miejscowości jako uzdrowiska należą: Klimat, Krajobraz, Cisza, Spokój, Czyste powietrze Do zabytków tej miejscowości można zaliczyć: ? Ruiny zamku starostów "Państwa Muszyńskiego" z XIV wieku, ? Podzamkowy zespół dworski XVIII/XIX wieku: dwór starostów, zajazd z XIX wieku, ? Barokowy Kościół obronny pw. św. Józefa z XVII wieku z rzeźbami gotyckimi, ? Kapliczki św. Jana Nepomucena i św. Floriana na Rynku z przełomu XVII/XIX wieku, ?


Cmentarz Żydowski. Niewątpliwą atrakcją Muszyny jest również możliwość bezpłatnego korzystania z ogólnodostępnych pijalni wód mineralnych, których to wody bogate są w: magnez, wapń, sód, potas, żelazo, lit i selen.


Cennik:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Muszyna-Willa_Urocze
Apartament
Muszyna
Cena: od 35 PLN
Muszyna-Hotel_Klimek_SPA
Pole namiotowe, Camping
Muszyna
Cena: od 180 PLN
Muszyna-U_Stasia_-_Muszyna
Hostel
Muszyna
Cena: od 25 PLN
Muszyna-Pokoje_Goscinne_w_Muszynie
Willa
Muszyna
Cena: od 45 PLN
Muszyna-Pensjonat_Milusia
Sanatorium, Uzdrowisko
Muszyna
Cena: od 40 PLN
Muszyna-Hotel_Beata___
Hotel
Muszyna
Cena: od 80 PLN
Zapisz się do newsletera:

ArtGlobal Copyright ©...

Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.